Financing of Supply Chain

Довгострокові терміни оплат за виставлені рахунки-фактури часто означають відмову від безлічі можливостей розвитку Вашої компанії, у зв’язку з браком коштів на їх реалізацію. Завдяки нашому рішенню, яке може бути інтегровано з системами фінансових установ, кредитор може пришвидшити отримання платежу, а боржник продовжити термін оплати.

У ВАС ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ? ХОЧЕТЕ ПОЧАТИ СПІВПРАЦЮ?
ЗАЦІКАВИЛИСЬ НАШИМИ РІШЕННЯМИ?

Відправити запит

Функціональність

Доповнення ланцюжка поставок від замовлення до реалізації платежів (Purchase-to-Pay)

Рішення повністю інтегровано з Comarch EDI E-Invoicing. Користувач може легко позначити рахунки-фактури, які він планує передати на фінансування, наприклад, банкам, а ми передамо всю необхідну інформацію про ці рахунки-фактури.

Інтеграція з банківськими системами

Comarch має багатий досвід у реалізації проектів для фінансових установ, у тому числі у впровадженні програмного забезпечення для корпоративного банкінгу. Ноу-хау, наявний в даній сфері, означає поліпшену комунікацію і короткі терміни реалізації проекту.

Використання різних варіантів фінансування

Comarch EDI Financing дозволяє впроваджувати різні програми фінансування рахунків-фактур даного контрагента залежно від договірних умов з фінансовою установою (наприклад, банкам) - налаштування системи з урахуванням умов договору.

Доступ для всіх учасників

Рішення пропонує різні варіанти реалізації платежів. Функціональність надає можливість впровадження різних процесів реалізації платежів, у тому числі підтвердження обраного кроку кожною стороною, яка бере участь у процесі фінансування.

Поточний доступ до статусів платежів

Кредитор / боржник може отримати доступ до поточного етапу реалізації платежу за вказаним рахунок-фактурою. Завдяки інтеграції з банківськими системами можливий доступ до певного рахунку-фактури аж до моменту реалізації платежу

Переваги

Comarch EDI Financing - переваги:

  • Переваги використання інструментів фінансування - продовження термінів оплати, покращення ліквідності підприємства без збільшення фінансових зобов'язань, покращення відносин з контрагентами шляхом надання їм фінансування
  • Доступ до сучасних інструментів фінансування транзакцій через використовувану для роботи з контрагентами Платформу Comarch EDI
  • Комплексне рішення для обробки документів - від замовлення до реалізації оплати

 

  • Швидкий грошовий потік - своєчасна виплата з банку на рахунок постачальника
  • Можливість відстеження статусів рахунків-фактур, від моменту виставлення до моменту платежу.
  • Відсутність необхідності створення додаткових файлів для банку.

У ВАС ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ? ХОЧЕТЕ ПОЧАТИ СПІВПРАЦЮ?
ЗАЦІКАВИЛИСЬ НАШИМИ РІШЕННЯМИ?

Відправити запит