НОВИНИ

Всі новини

Конференція «FoodMaster & PrivateLabel – 2015» відбулася!

0 квітня в Гольф Центрі Київ відбулася VІ Щорічна конференція «FoodMaster & PrivateLabel - 2015. Рітейлер та постачальник: час прогресивних спільних рішень для зміцнення позицій на ринку», учасниками якої стали більше 300 ТОП-менеджерів різних компаній. Компанія Comarch не лише взяла безпосередню участь в конференції, але і виступила офіційним партнером події.

Актуальність теми конференції, а також склад спікерів, серед яких були не тільки українські провідні експерти ринку, а й міжнародні, сприяла активності учасників.

Компанію Comarch представляли Олександра Любіченко і Софія Флінта – бізнес-консультанти з EDI-рішень на українському і російському ринках. Наші фахівці розповіли про основні тенденції та напрями розвитку електронного документообігу, вказавши на проблеми і завдання проектів EDI. 

Окрім цього, на конференційному стенді компанії Comarch всі охочі змогли поспілкуватись зі спеціалістами нашої компанії і детальніше дізнатися про системи Comarch.

Ознайомитись з презентацією Олександри Любіченко і Софії Флінти «Напрямок та тенденції розвитку EDI» можна за цим посиланням.