Шановні Клієнти!

У зв’язку зі складною ситуацією, яка склалась в енергосистемі України, можуть виникати перебої в роботі інфолінії. Якщо Вам не вдалось зв’язатись з відділом Технічної Служби Підтримки за телефоном 0 800 300 142, будь ласка, відправте запит на ел. адресу edi@comarch.com.ua. Наші консультанти сконтактують з Вами якнайшвидше, щоб вирішити Ваші питання. Дякуємо за розуміння!
Переможемо разом! Слава Україні! 💙💛

Послуги EDI

Data Exchange

Data Exchange

Платформа Comarch EDI забезпечує обмін даними з будь-яким діловим партнером. Залежно від технічних можливостей і кількості обмінюваних документів, ми допоможемо Вам з вибором оптимального рішення, яке враховуватиме всі потреби Вашої компанії.

Детальніше
Data Pool

Data Pool

Згідно зі статистикою, близько 30% даних в картах продуктів містять помилки, що призводить до зниження продажів і додаткових витрат. Ми пропонуємо рішення, яке гарантує високу якість даних - це Comarch EDI Master Data Management - центральний каталог, який дозволяє поліпшити управління даними про продукти.

Детальніше
Supply Chain Management

Supply Chain Management

Comarch EDI Logistics дозволяє покращити комунікацію з різними постачальниками логістичних послуг.

Детальніше
e-Invoicing

e-Invoicing

Comarch EDI E-Invoicing гарантує обмін електронними рахунками-фактурами згідно чинного законодавства. Ми є членом EESPA (European E-Invoicing Service Providers Association), а також приймаємо активну участь в Національному Багатосторонньою Форумі Електронних Рахунків-фактур.

Детальніше
Financing of Supply Chain

Financing of Supply Chain

Довгострокові терміни оплат за виставлені рахунки-фактури часто означають відмову від безлічі можливостей розвитку Вашої компанії, у зв’язку з браком коштів на їх реалізацію. Завдяки нашому рішенню, яке може бути інтегровано з системами фінансових установ, кредитор може пришвидшити отримання платежу, а боржник продовжити термін оплати.

Детальніше
Purchase-to-Pay

Purchase-to-Pay

Comarch EDI забезпечує повну підтримку електронних документів з бізнес-партнерами Вашої компанії. Ми гарантуємо цілісність даних на протязі всього часу співпраці з партнером – від процесу обміну даними продуктів, через процес замовлення, упаковки товарів, реалізації поставок і аж до приймання бізнес-партнером, виставлення рахунків та обробки платежів (Purchase-to-Pay/Order-to-Cash).

Детальніше
E-Commerce

E-Commerce

Comarch EDI e-Commerce – це рішення типу e-commerce, що дозволяє виробникам використовувати електронну комунікацію з дрібними клієнтами. Ергономічна Веб-аплікація, зовнішній вигляд якої можна оформити згідно загальної концепції Вашої компанії дозволяє ефективно збільшити продажі.

Детальніше
Comarch EDI Services

Comarch EDI Services

Comarch EDI Services - комплекс послуг підтримки користувачів платформи Comarch EDI

Детальніше

У ВАС ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ? ХОЧЕТЕ ПОЧАТИ СПІВПРАЦЮ?
ЗАЦІКАВИЛИСЬ НАШИМИ РІШЕННЯМИ?

Відправити запит