SERVICE DESK - КЛІЄНТИ З УКРАЇНИ

Контакт для клиентов из России - смотрите ниже
Comarch EDI Service Desk
9:00 – 18:00
в робочі дні
Технічна підтримка
24 години
7 днів на тиждень

  Зворотній зв`язок

  У Вас виникли питання?

  * Всі поля повинні бути заповнені

  Просимо надати таку згоду у зв’язку з правилами, що визначають умови відправлення електронною поштою комерційної інформації, яка не замовлялася, й матеріалів прямого маркетингу, щоб наші представники мали можливість звернутися до вас електронною поштою. У разі згоди ваші персональні дані оброблятимуться компаніями групи Comarch з урахуванням власного юридично обґрунтованого інтересу. Дізнайтеся докладніше про те, як компанії групи Comarch обробляють персональні дані.

  Просимо надати таку згоду у зв’язку з правилами, що визначають умови прямого маркетингу телефоном, щоб наші представники мали можливість зателефонувати до вас. У разі згоди ваші персональні дані оброблятимуться компаніями групи Comarch з урахуванням власного юридично обґрунтованого інтересу. Дізнайтеся докладніше про те, як компанії групи Comarch обробляють персональні дані.

  З урахуванням вашої згоди персональні дані оброблятимуться компаніями групи Comarch для організації інформаційної розсилки. Ви можете відкликати свою згоду будь-коли. Слід пам’ятати про те, що відкликання згоди не впливає на законність обробки даних до відкликання згоди. Ми просимо надати згоду перш за все у зв’язку з приписами щодо захисту персональних даних. Ваша згода є рівносильною згоді на отримання на зазначену адресу електронної пошти повідомлень прямого маркетингу, які не замовлялися, що містяться в нашій інформаційній розсилці, а також згоді на використання з цією метою телекомунікаційних засобів зв’язку. Дізнайтеся докладніше про те, як компанії групи Comarch обробляють персональні дані.

  Надсилаючи заповнену форму, ви надаєте нам свої персональні дані. Ознайомтеся з «Інформацією про обробку ваших особистих даних компаніями групи Comarch і ваші права».

  SERVICE DESK - КЛИЕНТЫ ИЗ РОССИИ

  Эксклюзивный партнер Comarch в России Корус Консалтинг СНГ
  CALL CENTER
  8:00 - 20:00
  в рабочие дни
  Техническая поддержка
  24 часа
  7 дней в неделю

  Service Desk - це безкоштовна додаткова послуга технічної підтримки клієнтів Comarch. Досвідчені консультанти нададуть Вам необхідну інформацію про наші пропозиції, а також своєчасну професійну допомогу у вирішенні технічних проблем.