НОВИНИ

Всі новини

Конференція «Distribution Master 2013» відбулася!

30 жовтня у Києві в рамках XVI  Міжнародної виставки продуктів харчування «WorldFood Ukraine» відбулася 2-га Всеукраїнська практична конференція «DistributionMaster-2013: Ефективні інструменти розвитку конкурентоспроможності дистриб'ютора і збільшення прибутковості бізнесу». Цього разу форум зібрав більше 100-а  власників і топ-менеджерів дистрибуційних компаній, а також ключових рітейлерів і виробників. Компанія Comarch не лише взяла безпосередню участь в конференції, але і виступила генеральним IT-партнером події.

Серед ТОП-10 практичних кейсів від експертів-практиків, професіоналів в питаннях розвитку дистрибуції компанію Comarch представляла  Ольга Віславних –  керівник відділу консалтингу з EDI-рішень на українському і російському ринках. У своїй доповіді під назвою «Можливості оптимізації співробітництва Виробника і Дистриб’ютора  за допомогою технології EDI. Практичні case studies», окрім загальної інформації, наш фахівець розглянула можливі способи оптимізації бізнес-процесів за допомогою електронного документообігу між контрагентами.

Окрім цього, на конференційному стенді компанії Comarch всі охочі змогли поспілкуватись зі спеціалістами нашої компанії і детальніше дізнатися про системи Comarch не лише для дистрибуції, а й для інших сфер бізнесу.

Ознайомитись з презентацією Ольги Віславних «Можливості оптимізації співробітництва Виробника і Дистриб’ютора  за допомогою технології EDI. Практичні case studies» можна за цим посиланням.