НОВИНИ

Всі новини

Інтерв`ю Марціна Варваса для Польського Радіо

Заступник голови правління Comarch, директор сектору Послуг, Марцін Варвас, в інтерв'ю Польському Радіо розповів про роботу компанії на українському ринку.

Безпосередні польські інвестиції в Україну становлять приблизно мільярд доларів, тобто Польща займає в списку іноземних інвесторів в країні над Дніпром 13 місце. В Україні Comarch працює вже кілька років і на сьогоднішній день відділеннях компанії у Львові і Києві вже працюють 70 осіб.

«На ринок ми увійшли з трьох головних причин. По-перше, багато міжнародних клієнтыв, які працюють з нами в Польщі, Росії і Україні, вимагали цього від нас. Адже вони хочуть отримувати обслуговування всюди, де мають свій бізнес. Друге – на українському ринку ми побачили і продовжуємо бачити потенціал. У нас багато клієнтів серед українських фірм», – розповідає Марцін Варвас.

«Дві головні групи рішень, які ми продаємо та впроваджуємо в Україні - це електронний обмін даними (EDI) та програми лояльності. І сьогодні ми один з найпотужнших операторів EDI в Україні, що надає подібні послуги. А в сфері програм лояльності наш найбільший успіх в Україні - це впровадження програми лояльності "Фішка" для мережі автозаправних комплексів OKKO», - підсумував директор сектору Послуг компанії Comarch.

Повна версія інтерв'ю Марціна Варваса доступна на сайті Польського Радіо.