НОВИНИ

Всі новини

ОБІ Україна і Абсолют підключені до Comarch EDI

Національна мережа супермаркетів «Абсолют» і провідна європейська роздрібна мережа DIY гіпермаркетів «ОБІ» в Україні впровадили електронний документообіг зі своїми торговими партнерами через платформу Comarch EDI. Технічне з'єднання між мережами і провайдером вже налагоджене і зараз триває активне підключення постачальників.

Для торгівельної мережі ОБІ Україна (ТОВ "ЗРОБИ САМ УКРАЇНА") наразі впроваджено електронне замовлення (ORDER), а мережа супермаркетів «Абсолют» (ООО ПКФ «ЛИА» ЛТД)  вже може обмінюватись зі своїми постачальниками замовленнями (ORDER) і підтвердженнями замовлень (ORDRSP).

Шановні клієнти, якщо Ви співпрацюєте з цими торгівельними мережами, але їх ще немає в списку ваших партнерів у системі Comarch EDI, звертайтесь до нашої служби технічної підтримки за телефоном 0 800 300 142 або ж надішліть нам електронного листа на скриньку edi@comarch.com.ua.

Ми працюємо практично з усіма великими торгівельними мережами України. Також ми можемо організувати обмін електронними документами з будь-яким Вашим партнером в будь-якій зручній для Вас формі.