НОВИНИ

Всі новини

Юридично значущий документообіг з компанією Метро Кеш енд Кері Україна

Шановні партнери!

Хочемо Вас з радістю повідомити, що з березня 2016 року ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» розпочинає роботу з електронними накладними INVOICE з електронним підписом через систему електронного документообігу (EDI) зі своїми партнерами. Компанія ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» завжди відкрита до інновацій та активно запроваджує їх в своїй співпраці з бізнес партнерами.

Метою даного проекту є повна заміна паперового документообігу товарними накладними, коригуючими документами до товарних та податкових накладних на їх легальні електронні версії через систему COMARCH EDI.

Окрім того, через EDI здійснюватиметься обмін зареєстрованими в ЄРПН податковими накладними та зареєстрованими постачальником розрахунками коригування до них.

Перевагами впровадження даного нововведення для постачальників є:
• мінімізація часу доставки документів;
• зменшення затрат на зберігання архіву документів;
• швидкий пошук в електронному архіві;
• унеможливлення втрата електронних документів;
• оптимізація процесу проведення накладних в системі;
• виключення людської помилки при вводі документів в систему;
• пришвидшення перевірки документу та інформування постачальника про наявні помилки;
• як результат, пришвидшення оплат по накладних.

Даній тематиці було присвячено вже три семінари для постачальників компанії ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», які організувала компанія ТОВ «Комарх» спільно з представниками компанії ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна». Під час даних семінарів представниками Торгової мережі і оператора електронного документообігу, розповідалося яким чином буде реалізовано юридично значущий документообіг, чому він потрібен, як можна в швидкий і найбільш зручний для себе спосіб підключитися і почати тестувати нові електронні документи. Присутні могли особисто поспілкуватися з усіма залученими в проект людьми, задати свої питання, отримати необхідні матеріали, висловити свої пропозиції.

Наступний і вже останній семінар, присвячений темі юридично значущого документообігу з компанією ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» відбудеться 12 травня 2016 року. Зареєструватися на даний захід Ви зможете на сайті - http://www.comarch.ru/registration-form/, не пропустіть унікальну можливість в живу поспілкуватися з представниками Торгової мережі і з перших рук дізнатися всі деталі даного проекту.

Всі деталі щодо семінару та проекту юридично значущого документообігу з компанією ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» Ви також можете дізнатися в Технічної Службі підтримки, зателефонувавши за номером 0 800 300 142 або надіславши запит на електронних адрес edi@comarch.com.ua.

Сподіваємося на плідну співпрацю і до зустрічі на наступному семінарі. Команда COMARCH EDI.